www.muhasebe-online.com Merhaba, [ Ziyaretçi ]. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
23 Şubat 2018 - 21:34:34
Ana Sayfa Yardım Ara Giriş Yap Kayıt
Muhasebe Online Forum  |  www.muhasebe-online.com/forum  |  Mesleki Konular  |  Konu: Mali - Ticari Danışmanlık Firması « Önceki Sonraki »
Sayfa: [1] Yazdır
Gönderen Konu: Mali - Ticari Danışmanlık Firması  (Okunma Sayısı 345 defa)
Ömer Öz
Ziyaretçi Üye

« : 02 Şubat 2018 - 15:32:43 »

DEĞERLİ FORUM ÜYELERİ,
Grubumuz, vergi mevzuatı alanında uzman kadro yapılanması ile Türkiye’nin 7 bölgesinde ve farklı illerinde Vergi İncelemeleri-Vergi Davaları ve Denetim Konusunda Vergi İncelemeleri Öncesi risklerin azaltılması amacıyla geliştirilen Önleyici Danışmanlık Hizmeti ile 35 yıllık mesleki ve iş tec...

[ Mesajın devamını görmek için kayıt olun veya giriş yapın ]
[ Test Üyeliği için Kullanıcı adı: muhasebe / Şifre: muhasebe ]
Ömer Öz
Ziyaretçi Üye

« Yanıtla #1 : 21 Şubat 2018 - 17:02:49 »

Grubumuz, Türkiye’nin 7 bölgesinde ve farklı illerinde Vergi İncelemeleri-Vergi Davaları ve Denetim Konusunda Vergi İncelemeleri Öncesi risklerin azaltılması amacıyla geliştirilen Önleyici Danışmanlık Hizmeti ile 35 yıllık mesleki ve iş tecrübesini devam ettiren Mali Danışmanlık konusunda hizmet veren bir kuruluştur. Ü...

[ Mesajın devamını görmek için kayıt olun veya giriş yapın ]
[ Test Üyeliği için Kullanıcı adı: muhasebe / Şifre: muhasebe ]
Sayfa: [1] Yazdır 
Muhasebe Online Forum  |  www.muhasebe-online.com/forum  |  Mesleki Konular  |  Konu: Mali - Ticari Danışmanlık Firması « Önceki Sonraki »
Gitmek istediğiniz yer:  
MySQL ile Güçlendirildi PHP ile Güçlendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geçerli! CSS Geçerli!