www.muhasebe-online.com Merhaba, [ Ziyaretçi ]. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
15 Aralık 2018 - 22:05:41
Ana Sayfa Yardım Ara Giriş Yap Kayıt
Muhasebe Online Forum  |  www.muhasebe-online.com/forum  |  Mesleki Konular  |  Konu: Mesleki Sorunlar ve Çözüm Yolları « Önceki Sonraki »
Sayfa: 1 ... 14 15 [16] Yazdır
Gönderen Konu: Mesleki Sorunlar ve Çözüm Yolları  (Okunma Sayısı 77477 defa)
Murat Bayram
Mali Müşavir

« Yanıtla #150 : 23 Nisan 2012 - 14:51:19 »

hayat ne kadar güzel yaaa.  okuldan mezun oldum diplomamı aldım smmm imtihanlarına girdim kazandım bu arada da o kadar çook  zamanım oldu bir sürü mükellef edindim  herkes beni bekliyormuş belgesini alsa da büro açsa defterlerimizi versek diye  dimi ne güzel hayal ama bu gidişle kapatıcaz gibi gelior bana büroları anga...

[ Mesajın devamını görmek için kayıt olun veya giriş yapın ]
[ Test Üyeliği için Kullanıcı adı: muhasebe / Şifre: muhasebe ]
Sibel Şen
Standart Üye

« Yanıtla #151 : 12 Nisan 2014 - 20:10:06 »

Herkese merhaba,
Ben daha önce bir kaç yıl ön muhasebe yaptım. Şimdi büyük bir şirkette muhasebe elemanı olarak başladım. 2 gündür gözlemlerle işi anlamaya çalışıyorum ancak hiçbir şey anlamıyorum. Herkes meşgul olduğundan kimse benimle ilgilenemiyor. Yetiştirilmek üzere girdiğim işte sadece oturup insanları izliy...

Aybala Yılmaz Bulut
Mali Müşavir

« Yanıtla #152 : 08 Haziran 2017 - 01:53:21 »

Muhasebeyi kimse bilsede öğretmez çakallar vadisi öğretirse rakip çıkar öğretebilmesi için senin öğrenme nde onun menfaatinin olması gerekir birde işi biliyorsan o zamanda sindirme politikası uygularlar vs......

Sayfa: 1 ... 14 15 [16] Yazdır 
Muhasebe Online Forum  |  www.muhasebe-online.com/forum  |  Mesleki Konular  |  Konu: Mesleki Sorunlar ve Çözüm Yolları « Önceki Sonraki »
Gitmek istediğiniz yer:  
MySQL ile Güçlendirildi PHP ile Güçlendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geçerli! CSS Geçerli!