www.muhasebe-online.com Merhaba, [ Ziyaretçi ]. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
23 Ağustos 2019 - 11:52:18
Ana Sayfa Yardım Ara Giriş Yap Kayıt
Kayıt - Gerekli Bilgiler
[ Dilerseniz Test Üyeliği ile giriş yapabilirsiniz ]
[ Kullanıcı adı: muhasebe / Şifre: muhasebe ]
Kullanıcı Adı:
Forum girişinde kullanacağınız bir ad yazın
Adınız Soyadınız:
Gerçek isminizi bu şekilde yazmalısınız (Örnek: Muammer Kayar)
E-Posta:
Buraya geçerli bir e-posta adresi girin
Şifrenizi seçin:
Şifreyi tekrarlayın:
Doğum Tarihi:
GÜN (gg) - AY (aa) - YIL (yyyy)
- -
Şehir:
Cinsiyet:

Resim doğrulaması:
Resimde gösterilen harfleri giriniz
Resimde gösterilen harfleri giriniz
Eğitim Durumunuz:
Buraya, halen okuduğunuz veya mezun olduğunuz okulu yazınız. (Örnek: Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi, Kabataş Ticaret Meslek Lisesi)
Pozisyonunuz:
(SM, SMMM, YMM, Muhasebe Sorumlusu, Muhasebe Elemanı, SM-SMMM-YMM Adayı, Üniversite Öğrencisi, Lise Öğrencisi v.b.)
Üyelik Hakkında:
Lütfen Forum Yöneticisi'ne Muhasebe Online Forum'a neden üye olmak istediğinizi açıklayan, 1-2 cümle uzunluğunda bir not yazın.
Muhasebe Online Forum Kuralları - Mutlaka Okuyun
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DİKKAT!!!

*** Forum mailleri ve Aktivasyon mailleri nadiren de olsa Hotmail, Yahoo, Gmail, Mynet gibi e-posta adreslerinde, Spam, Bulk Mail, Junk Mail, Önemsiz Posta, Süzgeç gibi klasörlere gitmiş olabilir, bu klasörlerdeki mailleri de kontrol etmeniz gerekmektedir.
 
*** Üyelik başvurunuz forum yöneticisi tarafından onaylandığında, verdiğiniz mail adresine aktivasyon linki gönderilecektir, bu linke tıkladığınız takdirde üyeliğiniz başlayacaktır.

*** Yeni başvurularda 10 gün içinde aktive edilmeyen hesaplar silinecektir.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1- Forumda; siyaset, dil, din, ırk, mezhep, milliyet, cinsel içerikli veya kişilere yönelik hakaret, tehdit içeren ya da T.C. yasalarını çiğneyen mesajlar yazmak kesinlikle yasaktır. Forum bilgi paylaşım merkezi olduğu için gereksiz kişisel atışmalara girmek yasaktır. Eleştirilerinizde lütfen terbiye sınırlarını aşmayınız. Kurala aykırı hareket eden kullanıcıların üyelikleri silinecektir.

2- Foruma mesaj gönderdiğinizde gönderim tarihi, saati, IP numaranız gibi bilgiler kaydedilir. Ancak bu bilgiler mahkeme kararı olmadıkça hiç kimseye verilmeyecekti r.

3- Mesajın içeriği mesajı gönderenin sorumluğundadır, Muhasebe-Online.com'u bağlamaz. Forum üyeleri mesaj veya konularının silinmesini talep edemez, ancak forum yetkilileri mesaj/üye silme/değiştirme hakkını saklı tutar.

4- Forum katılımcıları yeni bir konu başlığı açmadan önce o konunun forumda mevcut olup olmadığını "Arama" bölümünden kontrol etmelidirler. Aynı isimli veya aynı tartışmaları içeren konular açıldığı takdirde forum yöneticileri tarafından ikaz edilip silinecektir.

5- Konu başlıklarını konunun içeriğini ifade edecek şekilde seçmeniz gerekiyor. Konu başlığı açarken ve mesaj içeriğinde büyük harf kullanılmamalıdır. Ayrıca yardım, acil, lütfen, kişiye özel gibi başlıklar açmak yasaktır. Bu başlıkları açan kullanıcılar uyarılacaktır ve açtığı konu silinecektir. Bu kuralın 2. bir ihlali söz konusu olursa moderatörler tarafından üyelik iptali yapılabilir.

6- Forum yönetimi günlük gelişmelere bağlı olarak belli aralıklarla forum üyelerini e-mail veya özel mesaj yoluyla bilgilendirebi lir, veritabanını istatistiksel olarak veya kişiye yönelik hizmet sunma amaçlı kullanabilir.

7- Forum yönetimi, aynı kişinin birden fazla rumuz veya isimle, farklı kişilermiş gibi aynı konuda veya forum alanında görüş belirttiğini tespit etmesi durumunda (IP adresi), kişinin tüm mesajlarını silme ve forumdan uzaklaştırma yetkisine sahiptir.

8- Başka forumlara/web sitelerine üye veya kullanıcı toplamak için yazılan reklam mahiyetinde yazılar yasaktır. Forum kuralları yönetici tarafından değiştirildiği takdirde bütün üyeler için o andan itibaren geçerli olacaktır. Forum alanlarında harici linkler/web siteleri veya üyelik isteyen ticari site linki yazılamaz. Bu şekilde davranan üyelerin üyelikleri silinecektir.

9- Sitenin içeriğini "Kaynak: www.muhasebe-online.com" şeklinde kaynak göstererek kullanabilirsi niz.

Forum üyeleri yukarıdaki bütün koşulların bağlayıcılığını kabul etmiş sayılır.

İlginize Teşekkür Ederiz.

Muhasebe Online Forum Yönetimi

DİKKAT!!!
Aktivasyon maili için posta kutunuzdaki önemsiz posta/spam klasörünü de mutlaka kontrol ediniz

MySQL ile Güçlendirildi PHP ile Güçlendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geçerli! CSS Geçerli!